Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303179

Testitehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pool -ja valmistoodangu kvaliteedi kontroll
Seadmete funktsionaalsuse testimine vastavalt dokumentatsioonile

Ootused kandidaadile

Tehniline keskeri -või kõrgharidus
Elektriskeemide ja mehaanika jooniste lugemise oskus
Elektroonika ja mehaanikaalane taip
Pneumaatikaalased teadmised
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Inglise keele oskus heal tasemel
Õppimisvõime
Hea pingetaluvus ja valmidus meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus mehhatrooniku või automaatikuna
Iseseisvus ja initsiatiiv
Pingetaluvus
Kohusetundlikkus ja täpsus töös

Arenemisvõimalust rahvusvahelises kõrgtehnoloogilises ettevõttes
Koolituse ja väljaõppe võimalusi
Soodustusi sportimiseks

Tööpakkumise number
#303179
Testitehnik