Värsked tööpakkumised

Testiseadmete hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102261

Tööpakkumise number

102261

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arengu ja tootmise laienemisega otsime oma meeskonda testiseadmete hooldustehnikut, kelle põhitööülesanneteks on testiseadmete ennetava hoolduse teostamine vastavalt hooldusprogrammi töökäskudele, testiseadmete tööprotsessi kontrollrutiinide teostamine, testiseadmete ja masinate remont ning hooldus ja tootmispersonali abistamine testiseadmete kasutamisel.

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline kesk(-eri) haridus või selle lõppjärgus omandamine
• Ametiülesannete täitmiseks vajalikud elektroonika-alased teadmised ning soov nende pidevaks täiendamiseks
• Arvuti kasutamise oskus töö edukaks teostamiseks vajalikul tasemel
• Eesti ja inglise keele oskus töö edukaks teostamiseks vajalikul tasemel
• Analüütiline mõtlemine ja püsivus ülesannete lahendamisel
• Koostöövalmidus ja avatud suhtumine

Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektroonikaseadmete hooldusel.

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises meeskonnas, häid arenemisvõimalusi ja väga head töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2007

Stoneridge Electronics AS on 1998.aastal asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest.
Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com või www.stoneridge.com