Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324405

TESTIMISINSENER

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • testimisseadmete, -meetodite ja –programmide toimimise tagamine ja arendamine;
  • testimisseadmete hoolduse, tehnilise teeninduse korraldamine ja juhendamine;
  • testimisseadmete ja testitavate toodete vigade analüüs ning sellest tulenevate parendusettepanekute tegemine;
  • varuosade ning muude eritarvikute tellimine vastavalt vajadusele.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus;
  • programmeerimise kogemus ja oskus;
  • hea tehniline arusaam elektroonikatoodete spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist;
  • elektroonika skeemide lugemise oskus;
  • süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja kiire õppimisvõime;
  • iseseisev probleemilahenduse oskus;
  • hea eesti ja inglise keele oskus;
  • väga hea arvutikasutamise oskus;
  • kasuks tuleb elektroonikatööstuse töökogemus.

Ettevõte pakub

Rohkeid arenguvõimalusi.

Oleme uhked, et

  • meil on uued tipptehnoloogilised seadmed;
  • iga päev toob õppimisvõimalusi maailma tipptegijatelt;
  • rahvusvaheline suhtlus ja koostöö on igapäevatöö lahutamatu osa;
  • kolleegid on professionaalsed, tegusad ja sõbralikud.

Lisainfo

Kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri ning töötasusoov.

Esmalt võtame kontakti ametikohale CV põhjal sobivaimate inimestega.

Tööpakkumise number
#324405

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2013
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2013

Enics Eesti AS on 2004. aastal Elvasse rajatud tööstuselektroonikat tootev ettevõtte, olles suurimaid tööandjaid Lõuna-Eestis. Enics Eesti AS kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad veel Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas. Ettevõte on üks suurimaid tööstuselektroonika allhanketootjaid maailmas. Enics Eesti AS Elva tehas annab hetkel tööd 740 inimesele. 2012. aasta käive oli 80 miljonit eurot. Ettevõtte kohta saab rohkem lugeda: www.enics.com

Vaata rohkem