Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642916

Testija (KEHRA)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mooturimooduli kontroll ja testimine vastavalt dokumentatsioonile.

Ootused kandidaadile

Vaja tunda:
Masinate ja seadmete elektri ehitust,
Elektrivoolu toimimise põhimõtteid.
Kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus, loogiline mõtlemine
Valmisolek meeskonnatööks. Jooniste lugemise oskus.Inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.
Kontaktisik: Personalijuht Tiia Jürisoo
Telefon: 53070740

Tööpakkumise number
#642916

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

Multimek Baltic OÜ on asutatud 2012 aastal ning asub Eestis, Tallinnast 40 km kaugusel Kehras. Ettevõttes töötab hetkel 85 spetsialisti. Multimek Baltic OÜ tegutseb 7500 ruutmeetrises kaasaegses tootmishoones, kus ka suure mõõtmeliste detailide valmistamine on võimalik.

Meie tugevuseks on eelkõige keskmise mõõtmeliste teraskonstruktsioonide valmistamine. Pakume teraslehtede plasmalõikust, painutust ja keevitust. Vajadusel valmistame tooted algusest lõpuni koos kokkupaneku ja pinnakäsitlusega. Oma tegevuses järgime alati kvaliteeti, täpset tarneaega ja paindlikku hinnakujundust.

Vaata rohkem