https://www.cvkeskus.ee/272192

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272192

Testija

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrikilpide testimine testimisaparaadil.


Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus
Arenemisvõimelisus
Hoolsus
Täpsus


Ettevõte pakub

Väljaõpet kohapeal.
Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid.
Meeldivat töökeskkonda.
Stabiilset ja püsivat tööd.


Lisainfo

Töö argipäeviti 7.30-16.00
Töökoht asub Järvamaal Koerus asuvas elektrikilpide tehases.


Tööpakkumise number
#272192
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Testija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!