https://www.cvkeskus.ee/26855

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Testiinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26855

Tööpakkumise number

26855

Töö kirjeldus

Testiinseneri ülesandeks on testrite ohje ja suhtlemine kliendi testimispersonaliga.
Testiinsener tegeleb testimis- ja mõõtmisoperatsioonide korraldamise ning testrite kalibreerimisega; testrite hoolduse ja remondi korraldamisega, testimisseadmete registreerimise ja ajakohastamisega ja testiprogrammide koopiate haldamisega. Samuti on testiinseneri töökohustusteks testitulemuste ohje, varuosade haldamine, kliendiserverite hooldus ning testimis- ja mõõtmisoperatsioonide ja seadmete parendamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on raadio- või telekommunikatsioonialane (tooteinseneril võib olla ka IT-alane) kõrgharidus koos vähemalt kaheaastase elektroonikainseneri töökogemusega või samal alal keskeriharidus koos vähemalt kolmeaastase elektroonikainseneri töökogemusega. Vajalik on ka väga hea tehnilise inglise keele oskus.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.


Lisainfo

Lisainfo Elcoteq“i kohta: www.elcoteq.com


Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: inga@areserv.ee
Märgusõna:"Testiinsener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
07 aprill 2004
Kuulutus sisestati:
30 jaanuar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.