Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303542

Testide automatiseerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. aprill 2013
Kuulutus aegub:15. aprill 2013

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

Tööpakkumise number
#303542

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2013

ASA Qualiy Services on Eesti üks juhtivaid tarkvarakvaliteedile keskendunud ettevõtteid. Meie noores ja ambitsioonikas meeskonnas töötab ligi 30 vaieldamatut oma ala tippu ning arvamusliidrit.

Soovid kah ASA rida oma CV-le?
Lihtne!
Kui oled tüdinenud halva kvaliteeditasemega tarkvara kasutamisest ning omad teadmisi ja kogemusi, kuidas saaks paremini teha, siis saada oma CV meile.

ASA Quality Services pakub sulle võimalust töötada hands-on Eesti ja Põhjala regiooni juhtivate ettevõtete ja organisatsioonidega, luues väärtusi, mis jõuavad miljonite inimesteni, läbi kvaliteetse tarkvara. Sul on võimalus mõjutada otseselt erinevate organisatsioonide käekäiku ning arendada enda oskusi ja professionaalsust tänapäeva kiiresti muutuvas tarkvaramaailmas. Sind ootab sõbralik ja nooruslik kollektiiv, mugav kaasaegne töökoht, lahedad ülemused, koolitused ning ühised üritused, sest lisaks tööle oskame ASAs ka puhata.

Vaata rohkem