https://www.cvkeskus.ee/176067

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Test-klient

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 176067

Tööpakkumise number

176067

Töö kirjeldus

Sobib lisatööna. Töö ülesandeks on kindlaksmääratud kriteeriumite järgi inimeste ja protsesside jälgimine, hindamine ja kommenteerimine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kontakteeruma kui oled kohusetundlik, ettevõtlik, iseseisev, süsteemne tegutseja, julge ja väga hea tähelepanuvõimega.
Väga olulist rolli omab tahe inimestega suhelda ja avatus uutele teadmistele . Seda selleks, et aidata ettevõtetel saada selget pilti, milliste emotsioonide ja muljete osaliseks saavad organisatsiooni külastavad kliendid igapäevaselt.
Vajalik ka venekeele oskus mõnel juhul.


Ettevõte pakub

Kuna iga projekt on unikaalne siis sinu oskusi märgata ja kaardistada erinevaid nüansse teeninduses, lihvime omalt poolt mini-koolitustega. Sulle avaneb võimalus kohtuda paljude erinevate inimestega ning avardada oma silmaringi.


Lisainfo

Projektid hõlmavad piirkondi üle Eesti. Soovikorral on võimalik töötada ka teistes piirkondades. Hetkel ootame aga kandideerima asjast huvitatuid Saaremaalt ja Haapsalust


Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
31. märts 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

KlienditeenindusKeskus on kaubamärk, mille omanikuks on arendus- ja koolitusfirma
Kameeleon Grupp OÜ. KlienditeenindusKeskus on loodud 2000. aastal. Alustasime oma tegevust teenindusmeeskondadele suunatud koolitustega.

Arendame ja nõustame ettevõtteid seades eesmärgiks, mida saavutada- tuntus, meeldivus, usaldus.

Lisaks koolitustele kasvab üha enam arendusprojektide osakaal, kus koostöös kliendiga viime ellu ettevõtte personali arendamisega seotud terviklahendusi. Üks lüli selles ahelas on teeninduskvaliteedi ja töötajate tegevuse kaardistamine läbi auditeerimise- laiemale üldsusele tuntud mystery-shoppingu läbi.