https://www.cvkeskus.ee/179860

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179860

Tervisliku toitumise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Toitumis- ja tervisealased toimingud
- Arstiabi andmine
- Tervisekontroll


Ootused kandidaadile

- Väga head teadmised paastumisest
- Meditsiiniline kõrg-/eriharidus
- Soov teisi aidata
- Tervishoiu ja meditsiinialased teadmised

Kasuks tulevad ka loodusravialased teadmised!


Ettevõte pakub

- Perspektiivikat tööd keerulistel aegadel
- Meeldivat kollektiivi


Tööpakkumise number
#179860
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tervisliku toitumise spetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!