Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223393

TERVISHOIUTEENUSE TELEFONIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine telefoni (sissetulevad kõned) teel meditsiinilistes küsimustes norra või rootsi keeles
  • Määratleda helistaja meditsiinile probleem, kokku leppida asjakohase arsti juures aeg ning teavitada sellest klienti
  • Suhtlemine asjakohaste arstidega
  • Helistada tagasi klientidele ja informeerida üksikasjadest või täpsustamaks informatsiooni

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1 aastane metsiinitöö kogemus õendus või mõni teine meditsiiniga seotud töö ja/või meditsiiniline haridus
  • norra või rootsi keele oskus. Keeleoskus võib olla ka algtasemel kui on olemas vajalik meditsiiniline töökogemus. Sellisel juhul pakutakse enne töö algust vajalik keelekoolitus.

  • Lõbus ja põnev inglise/ norra -rootsi keelt kõnelev keskkond
  • Töötasu üle eesti keskmise
  • Paindlik tööaeg: võimalus töötada täis- või osalise ajaga
  • Aitame vajadusel elukoha leidmisega Tallinnas
  • Runway töötajate soodustusi (sprodiklubid, restoranid, ilusalongid jt.)
  • Tööga seotud koolitus enne töö algust toodete ja süsteemide osas
  • Keelekoolitus kui on olemas vajalik meditsiiniline taust

Tööpakkumise number
#223393

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
28. märts 2011

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asub Tallinna kesklinnas. Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagades kiire, täpse ning professionaalse teeninduse oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brände nagu näiteks Norwegian Air, General Electric ja Hurtigruten.

Vaata rohkem