Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636024

Terviseportaali reporter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:29. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on leida teemasid ja kirjutada lugusid portaali veebi- ja paberväljaandesse.

Ootused kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda, kui:

  • sul on lai silmaring ja sa tunned huvi tervise- ja meditsiiniteemade vastu
  • sul on väga hea kirjutamis-, suhtlemis- ja analüüsioskus
  • sul on võime leida lugejaid kõnetavaid lugusid
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt ja vähemalt ühte võõrkeelt
  • suudad taluda stressirikkaid olukordi ja nendega hästi toime tulla
  • oled rõõmsameelne, avatud ja maailma suhtes uudishimulik
  • sulle on olulised täpsus, korrektsus ja tähtaegadest kinnipidamine ning sa suudad töötada hästi nii iseseisvalt kui ka meeskonnas

Meie pakume sulle põnevat, vastutusrikast ning väljakutseterohket tööd, võimalust areneda koos teotahtelise ja tulemustele orienteeritud, kokkuhoidva ja väga toreda meeskonnaga.

Tööpakkumise number
#636024

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem