Värsked tööpakkumised

Tervisekohviku juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210371

Tööpakkumise number

210371

Töö kirjeldus

Töö peamiseks eesmärgiks on loomisjärgus oleva tervisekohviku projekti eestvedamine. Tervisekohviku juhataja ülesandeks on sobivate koostööpartnerite leidmine ja läbirääkimiste pidamine. Samuti peab tervisekohviku juhataja end pidevalt kursis hoidma viimaste tervise -ja sporditrendidega.

Nõudmised kandidaadile

- omad teenindusalast kogemust ja naudid teenindamist,
- pead lugu tervislikust toitumisest ja tervisespordist,
- oled aktiivne, haritud ja loova suhtumisega,
- soovid suhelda põnevate inimestega,
- naudid pingelist tööd ja paindlikku töögraafikut,
- januned eesmärkide saavutamise ja
saavutatud viljade nautimise järele,
- oled valmis end koos meiega arendama, et saada parimaks

Pakume väga ühtset ja sõbralikku meeskonda, võiks isegi öelda perekonda, kus teineteist tunnustatakse ja toetatakse! Loomulikult pakume ka töötulemustele vastavat tasu ning kaasaegseid töötingimusi!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. november 2010
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2010

Kõike saab paremini teha! Nii nagu Eduard Vilde püüdis oma teostes järjekindlalt paljastada, mida inimesed tegelikult mõtlevad, nii püüame ka meie kokku panna kõige paremat ja efektiivsemat meeskonda.