Värsked tööpakkumised

Tervisekeskuse valvearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210005

Tööpakkumise number

210005

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse valvearsti töö üle kogu Soome

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
Registreering Terviseametis
Hea soome keele oskus (võimaldame keelekoolitusi Tallinnas ja Tartus)

Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitused nii Tallinnas kui Tartus
Abi Soomes vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
Elukoha leidmine Soomes
Konkurentsivõimeline palk

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. november 2010
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2010
Brutopalk:
kuni 150000 EEK kuus

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume
sadadele arstidele ja hambaarstidele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.