Värsked tööpakkumised

Tervisekeskuse valvearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193643

Tööpakkumise number

193643

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse valvearsti töö Kesk-Soomes.

Nõudmised kandidaadile

> Erialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
> Registreering Terviseametis
> Hea soome keele oskus (võimaldame keelekoolitusi)

> Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitused nii Tallinnas kui Tartus
> Abi Soomes vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
> Elukoha leidmine Soomes
> Konkurentsivõimeline palk

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. mai 2010
Kuulutus sisestati:
29. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
Võimalik teenida kuni 150 000 EEK/kuus bruto.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1200 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.