Värsked tööpakkumised

Tervisekeskuse arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181728

Tööpakkumise number

181728

Töö kirjeldus

Üldarsti töö tervisekeskustes üle kogu Soome.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus (arst, arst-resident)
• Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitust!)
• Eelduseks on eelnev töökogemus Soomes

• Tasuta keeleõpet nii Tallinnas kui Tartus (algajad, kesktase, edasijõudnud)
• Abi korteri leidmisel
• Abi dokumentide vormistamisel
• Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. august 2009
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2009
Brutopalk:
Alates 80000 kuni 120000 EEK kuus

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.