Värsked tööpakkumised

Tervisekeskuse arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210357

Tööpakkumise number

210357

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse arsti töö Lõuna-Soomes (kaugus 80-120km Helsigist)

Nõudmised kandidaadile

Meditsiinialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
Registreering Terviseametis
Hea soome keel

Ettevõte pakub

Pakume vajajatele keelekoolitust nii Tallinnas kui Tartus
Konkurentsivõimelist palka
Abi dokumentide vormistamisel (Valvira)
Abi korteri leidmisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 90000 kuni 120000 EEK kuus

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume
sadadele arstidele ja hambaarstidele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.