Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198925

Tervisekeskuse arst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse üldarsti töö Lõuna-Soome tervisekeskustes (150-250 km raadiuses Helsingist).

Ootused kandidaadile

> Meditsiinialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
> Registreering Terviseametis
> Hea soome keele oskus (pakume igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitust nii Tallinnas kui Tartus)

> Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitus (Tallinnas või Tartus)
> Konkurentsivõimeline palk
> Abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
> Elamiskoha leidmine Soomes

Tööpakkumise number
#198925