Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198925

Tervisekeskuse arst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse üldarsti töö Lõuna-Soome tervisekeskustes (150-250 km raadiuses Helsingist).

Nõudmised kandidaadile

> Meditsiinialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
> Registreering Terviseametis
> Hea soome keele oskus (pakume igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitust nii Tallinnas kui Tartus)

> Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitus (Tallinnas või Tartus)
> Konkurentsivõimeline palk
> Abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
> Elamiskoha leidmine Soomes

Tööpakkumise number
#198925

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 80000 - 130000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud brutopalgana.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1200 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.

Vaata rohkem