Värsked tööpakkumised

Tervisekeskuse arst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189955

Tööpakkumise number

189955

Töö kirjeldus

Tervisekeskuse arsti töö Lääne-Soome piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

> Erialane kõrgharidus (arst, arst-resident)
> Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitust nii Tartus kui Tallinnas!)
> Eelduseks eelnev töökogemus Soomes

> Igapäevase ja meditsiinialase soome keele kursused Tartus ja Tallinnas
> Valvetöö tegemise võimalusi
> Konkurentsivõimeline palk
> Abi dokumentide vormistamisel
> Leiame korteri Soomes

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2010
Brutopalk:
Alates 90000 kuni 140000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud bruto summana

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.