Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303744

Tervisekeskuse arst Kotkas

Firma nimi peidetud
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tervisekeskuse arstile Kotkas(130 km Helsingist)
Võimalus paindlikuks töögraafikuks.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus (arst , arst-resident)
Valvira luba.

Ettevõte pakub

Head võimalust eneseteostamisel Soomes.
Paindlikud töögraafikud (täistööaeg või osaline ,vahetustöö)
Palk 50.-eur /h. + korter
Personali pidev koolitamine.
Erinevad hüvesid.
Abi erinevate tingimuste täitmisel , mis on eelduseks soomes töötamiseks.

Lisainfo

Soov vahetada oma praegune töö parema vastu siis palun saada kandideermiseks CV e-mailile arstidteampa(ät)gmail.com
või kandideeri läbi CV Keskuse.
Meie käest saate personaalset teenindust uue töökoha leidmisel.
Lisainfo E-R kella 10.00-17.00
Külastage ka meie Facebooki lehte http://www.facebook.com/TeampaOy?ref=ts&fref=ts

Tööpakkumise number
#303744

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2013

Teampa pakub erinevaid ja mitmekülgseid töid tervishoiu valkonnas Soomes. Meie kaudu leiate praegusele eluetapile sobiva töökoha ja töövahetused. Lisaks täis- ja poole kohaga töötajatele otsime ka hooajalisi töölisi. Pakume töösuhte hüvesid nagu näiteks jõusaali kinkekaarte, toidutalonge, kultuuritalonge, kauplustekettide ja reisifirmade kinkekaarte, ning ka pileteid kontserditele ja muudele üritustele. Meie soov on tagada rahulolu töötajate seas, ja pakumegi kõrget palka kõigile meie kaudu tööd saajatele.
Otsime oma meeskonda järjepidevalt inimesi osalise- ja täistööajaga tööle, kui ka vahetustöölisi. Meie töö on otsida teile teie vajadustele vastav töö. Meie meeskonnas on ruumi kõigile tervishoiu spetsialistidele, nii hiljuti kooli lõpetanud töötajale , kui ka juba pikema kogemusega inimesele. Andke meile teada, millist tööd otsite ning meie organiseerime selle teile.
Ühine meie meeskonnaga juba täna!

Vaata rohkem