Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148400

Tervisekaitse- ja tuleohutuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervisekaitse- ja tuleohutusspetsialist:
- Kavandab ja evitab abinõud töötingimuste paremustamiseks lähtudes töökaitse- ning töötervisehoiualastest õigusaktidest, samuti tegelikest tingimustest;
- Teostab tööohutusalast kontrolli;
- Organiseerib varustamist tööohutuse normatiiv- ja tehnilise dokumentatsiooniga;
- Korraldab ja organiseerib tuleohutusalast tööd;
- Osaleb ja viib ka ise läbi asutuses toimunud tööõnnetusjuhtumite ametkondlikke juurdlusi ning jälgib sellekohase korra täitmist;

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus ja vastav koolitus / väljaõppe;
laitmatu minevik;
inglise keele oskus kesktasemel;
korrektsus, täpsus;
vastutusvõime;
otsustusvõime;
objektiivsus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd;
erialast täiendkoolitust;
meeldivat töökeskkonda
Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
Sportimisvõimalised

Tööpakkumise number
#148400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008

Mereväe peamine eesmärk on Eesti territoriaalvete kaitse ja põhiülesanne miinitõrje.
Mereväe laevastik koosneb miinilaevadest ja miinitõrjeoperatsioonide toetuseks kasutatavatest toetuslaevadest.
Mereväe laevade kodusadamaks on Tallinnas asuv Miinisadam

Vaata rohkem