Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179880

Terviseinfo ja analüüsi osakonna analüütik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime terviseinfo ja analüüsi osakonda tervishoiuökonoomikat mõistvat analüütikut, kes toetab tervishoiu valdkonna arendamist asjakohaste analüüside, uuringute, prognooside ja aruannete koostamisega, kogub infot tervishoiusüsteemi kohta, jälgib indikaatoreid ning hindab poliitikameetmete mõjusid.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt teaduskraad tervishoiuökonoomika, tervishoiukorralduse, majanduse või statistika alal
  • analüüsimetoodikate valdamine, andmekogude ja statistiliste andmetega töötamise ning uuringute läbiviimise kogemus
  • soov rakendada oma ekspertteadmisi nii Eestis kui rahvusvahelisel tasemel

Pakume huvitavat ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis.

Lisainfo

Hindame süsteemse mõtlemisega tervise valdkonnast huvitatud kandidaate, kes omades analüütilise töö kogemust ja väärtustades meeskonnatööd suudavad pakkuda tulemuslikke lahendusi tervishoiusüsteemi edasiseks arenguks.

Tööpakkumise number
#179880

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2009

Vaata rohkem