Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671459

Tervisegrupi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 6. november 2020

Töö kirjeldus

Suhtlemine TERVISEGRUPI võtmeklientidega ning B2B müügimeeskonna tegevuse koordineerimine. Lisaks sellele saab Sinu ülesandeks olema e-äri arendamine ning saad end proovile panna turundustegevustes, arendada meie veebikaupluse visuaali, tooteinfot, kampaaniate planeerimist ja nende elluviimist. Soovime Sinu abiga kasvatada äritegevust ning pakkuda kõigile oma klientidele erakordset kasutajakogemust.

Ootused kandidaadile

  • Müügi- ja juhtimisalane kogemus
  • Teadmised e-kaubandusest ja veebiturundusest
  • Võime näha ja realiseerida ärivõimalusi B2C ja B2B sektori klientidega
  • Suhtlemis- ja koostööoskus
  • Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb varasem töökogemus apteegi- või tervisesektoris ning e-kaubanduses ja baasteadmised veebipoodide tehnilisest ülesehitusest.

Lisaks huvitavale, arendavale, mitmekülgsele, vastutusrikkale tööle vinges ettevõttes, pakume Sulle ka toodetepõhist väljaõpet, mõnusat töökeskkonda linna südames- Kadriorus, töötasu, milles mängivad oma osa ka boonused ning loomulikult parimaid kolleege.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot telefoni +372 525 7780 teel. Sulle vastab CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#671459

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

OÜ EPP on edukas, tugev ja pikaajalise kogemusega tervise- ning kooli- ja kontoritarvete hulgimüüja Eestis. Meie missiooniks on rikastada jaekaubandust maailmas tuntud ja hinnatud toodetega ning tagada nende kättesaadavus kaubandusvõrgus. Kliendid hindavad meid kui head ning usaldusväärset koostööpartnerit. Vaata lisainfot:

Vaata rohkem