Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69422

Territory Manager Health Care (piirkonna juht)

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on desinfektsiooni- ja professionaalse hügieeni süsteemide juurutamine Eesti turul, eriti aga müük ja koostöö levitajatega, professionaalsed esitlused ja koolitused klientidele. Kohustuste hulka kuuluvad ka äri finants- ja turundusaspektid.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, keemia, bioloogia või lähedane eriala
  • Müügikogemus sarnasel ametikohal (vähemalt 2-4 aastat)
  • Müügi-ja läbirääkimistehnikate tundmine
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Hea, kommunikatiivne inglise keel (kõne- ja kirjakeel)
  • Juhiload ja sõiduki juhtimise praktika
  • Kuna töö sellel ametikohal on täielikult iseseisev, nõuab see head motivatsiooni, enesedistsipliini ja väga head ajajuhtimise oskust

Ettevõte pakub

  • Huvitava töö rahvusvahelises keskkonnas
  • Professionaalse väljaõppe ja muid vajalikke koolitusi
  • Väha häid töötingimusi (hea töötasu, ametiauto)
  • Arenguvõimalusi

Lisainfo

Asjast huvitatud isikutel palume saata oma CV ja motivatsioonikiri inglise keeles kas alltoodud aadressil või läbi CV Keskuse tööportaali:
Ecolab Sp z oo
ul. Kalwaryjska 69,
30-504 Kraków, Poland, juurdemärkusega :” TM Estonia”

Tööpakkumise number
#69422