Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26086

Territoriaalne müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Scandinavian Tobacco territoriaalne müügijuht vastutab oma regiooni müügi eest, mis sisaldab:
- toodete väljapaneku ja sortimendi eesmärkide saavutamist
- klientide varustamise administreerimist (tellimused, lepingud, võlgnevused jne.)

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, töökas, kõrge saavutusvajadusega, hea suhtleja
Eesti, vene ja soovitavalt inglise keele oskus
B-kat juhiluba
Elukoht kolmnurgas Paide-Jõgeva-Tartu

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline palk
Ametiauto
Muud soodustused

Tööpakkumise number
#26086