Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54821

Termist / müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lisaks vaakumkarastusele on meil ka tavakarastus (vesi, õli). Suvel lisandus eriteraste müügile roostevabade teraste müük.
Töö sisu:

  • metallide termiline töötlemine
  • metalli müük
  • kauba tellimine ja väljastamine klientidele
  • klientidega suhtlemine ja nende külastamine
  • uute klientide leidmine ja olemasolevate haldamine
  • komandeeringud Eestis ja välismaal

Ootused kandidaadile

Otsime oma väiksesse kollektiivi tehnilise taibuga noormeest.
Eeldame:

  • algteadmised metallide termilisest/mehhaanilisest töötlemisest
  • oskust töötada meeskonnas ja iseseisvalt
  • väga head suhtlemise oskust
  • eesti keele valdamist, vene- ja soome keele oskust suhtlustasandil
  • valmidust reisida
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • B-kategooria load

Ettevõte pakub

Tööd kaasaegsetes ruumides ja meeldivas kollektiivis.

  • väljaõpet ja koolitust kodu- ja välismaal
  • lisaks palgale ka bonust vastavalt müügi tulemustele
  • ametiauto kasutamist
  • oma töökohta arvuti ja internetiga

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#54821