Värsked tööpakkumised

Terminalitöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604218

Tööpakkumise number

604218

Firma nimi peidetud Terminalitöötaja

Töö kirjeldus

Sinu tulevasteks tööülesanneteks on

  • kaupade veokitest peale- ja mahalaadimine;
  • kaupade kaalumine, mõõtmine ning paigutamine;
  • kaupade skaneerimine ja mittevastavuste registreerimine;
  • kaupade väljastamine klientidele;
  • töökoha ja seadmete korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Sul

  • on eelnev terminalitöö kogemus;
  • on valmisolek meeskonnatööks;
  • on hea pingetaluvus;
  • on hea füüsiline vorm ja vastupidavus;
  • on tõstukijuhi luba ning oskad (vastukaal)tõstukit juhtida.

Kasuks tuleb, kui
  • valdad suhtlustasandil inglise ja/või vene keelt;
  • oskad oma aega ja tööd planeerida;
  • oled leidlik ja pakud välja võimalusi töö efektiivsuse tõstmiseks.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle omalt poolt

  • stabiilset ja korralikku töötasu;
  • ettevõttesiseseid soodustusi (ühisüritused, isikliku elu tähtpäevade ning tervise hoidmisega seotud toetused).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2019

ACE Logistics Group`i kuuluv ACE Logistics Estonia AS on 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev logistikaettevõte. Pakume oma klientidele maantee-, õhu-, mere- ning raudteetranspordi ekspedeerimist, tollimaaklerlust ning ladustamisteenuseid. Meil on õdeettevõtted Lätis, Leedus ning Valgevenes.