Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121663

Terminali töötaja/laomees

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaubaaluste komplekteerimine vastavalt kaubagruppidele
- Kaupade peale ja maha laadimine tõstukiga
- Kaupade sildistamine ja markeerimine
- Andmete sisestamine laoprogrammi

Ootused kandidaadile

- Hea tervis ja füüsiline vastupidavus
- Kohusetundlik ja töösse pühendunud

Kasuks tuleb:
- Laos töötamise kogemus
- Tõstukiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- Soodsaid toitlustustingimusi
- Tööriideid
- Toredat töösse pühendunud meeskonda
- Head palka ning erinevaid lisatasusid ning soodustusi (nt aastapreemia, talvepuhkus)

Lisainfo

Vahetused 8.00-16.30 / 14.00-22.30 / 24.00-8.30. Nädalavahetused vabad.

Tööpakkumise number
#121663

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 9500 - 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades. Meie viime kokku tööotsijad ja tööandjad.

Meie partneriks on tuntud veo-, lao-, lennu- ja konteinervedusid pakkuv ettevõte, mille tegevuse eesmärgiks on osutada oma klientidele integreeritud logistilist teenust, mis vastab kõrgetele kvaliteedi-ja keskkonnakohustumuse standarditele.

Vaata rohkem