Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69828

Terminali tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade raudteelt vastuvõtu, hoiustamise ning laevadele väljastamisega seotud tööoperatsioonide teostamine. Töö vahetustes ja välitingimustes.

Ootused kandidaadile

- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus oma tööülesannete täitmisel
- tehnikahuvi
- hea eesti keele oskus
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- soovitav erialane töökogemus
- soovitav arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- väljaõpet kohapeal
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#69828