Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288658

Terminali operaator (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaubasaadetiste vastuvõtt, loendus ja kontroll
  • saadetiste jaotus ja komplekteerimine vastavalt veosuundadele
  • info sisestamine arvutis

Ootused kandidaadile

Töö sobilik meesterahvale, al.18 eluaastast

  • hea eesti keele oskus
  • hea füüsiline vorm
  • kiirus ja täpsus
  • kohuse- ja vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

  • osaline hommikune tööaeg;
  • väljaõpe kohapeal

Lisainfo

  • hommikune osaline tööaeg E-R, kell 06.30 -09.00
  • Töökoht asub Rae vallas, Jüri tehnopargis
  • Ettevõttepoolne tasuta transport tööle ja tagasi.

Tööpakkumise number
#288658

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem