Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55146

Terminali abimeister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • laomeeskonna tööde organiseerimine
  • lao korrashoid
  • toodete väljasaatmiseks ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • organiseerimis- ja juhtimisvõime
  • iseseisvus ja korrektsus töös,
  • lojaalsus ja koostöövalmidus
  • valmisolek füüsiliseks tööks
  • kasuks tuleb töökogemus tisleri või ehitustöölisena.

  • huvitavat ja motiveerivat tööd kaasaegses ettevõttes ning võimalust omandada rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#55146