Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195108

TERITUSRUUMI TÖÖTAJA (TOOTMISESSE)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • Lõikeinstrumentide teritamine, valmistamine ning nende puhtuse tagamine
  • Operaatoritele lõikeinstrumentide väljastamine

Ootused kandidaadile

Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

  • Sul on hea eesti ja vene keele oskus kõnes
  • Sul on tehniline taiplikkus ja loogiline mõtlemine
  • Sa oled usaldusväärne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks
  • Kasuks tulevad teadmised puidutöötlemisest

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Huvitavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Professionaalsuse tõstmiseks sisekoolitust

Lisainfo

Palume Teil kandideerida ainult läbi CV-Keskuse.
Palume CV-sse märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#195108