Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316159

Teritaja-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teritaja-seadistaja koostab CNC-juhtimisega höövelpingile programmid, osaleb koostöös höövlijuhiga profiilide seadistamisel ning teostab lõikeinstrumentide
hooldust ja teritust. Ta töötab ühtses meeskonnas hööveldustehnoloogi ning teiste teritajate-seadistajatega; oma igapäevase töö planeerimisel ja korraldamisel
on ta iseseisev.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on hea tehnilise taibuga, täpne ja korrektne, tunneb arvutit, oskab lugeda jooniseid ning kasutada mõõteriistu. Kasuks tuleb AutoCAD ja
PowerCom tarkvara tundmine, kogemus teritusseadmetega töötamisel ning inglise keele oskus.

Pakume õppimis- ja arenguvõimalusi kaasaegses, pidevalt täiustuva seadmepargiga puidutööstuses.

Lisainfo

Töö toimub vahetustes.

Tööpakkumise number
#316159

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu tööstus- ja ehitusklientidele Euroopas, Kaug-Idas ja Austraalias. Eesti tööstus- ja ehituskliente teenindame Tartu ja Tallinna müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Kaubamärgi PARKWOOD all valmistame Euroopa turule aiakujunduselemente.

Toodame höövelmaterjali uue põlvkonna täisautomaatselt häälestuval CNC höövelseadmel ning põhjalikult moderniseeritud automaatliinil. Lisaks on töös teine höövelliin, aiakujunduselementide tehas ning viimistlusosakond. Ettevõtte tootmisbaas ning juhtimine paiknevad Tartu lähedal Reolas. Täna anname tööd 130 inimesele.

Vaata rohkem