Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138378

Teritaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- terade ettevalmistamine
- seadmete hooldamine,korrashoid ja remontimine

Ootused kandidaadile

- kohusetunne ja vastutusvõime
- valmidust töötada vahetustes

Ettevõte pakub

- väljaõpet vajalike tööoskuste omandamiseks
- transporti tehasesse ja Pärnusse
- transporti tehasesse ja Audrusse, Jõõpresse,Lavassaarde
-soodushinnaga toitlustamist

Tööpakkumise number
#138378

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 12600 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

VALMOS OÜ on üks juhtivatest kodumaistest spooni tootmise ja töötlemisega tegelevatest ettevõtetest. Meie ettevõtte koosseisu kuuluvad kaks tootmisüksust asukohtadega Lemmetsa külas Audru vallas ja Kilksama külas Sauga vallas Pärnumaal.Meie töötajaskond on 240 liikmeline.

Vaata rohkem

Teritaja