https://www.cvkeskus.ee/67893

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67893

Teritaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • höövlite sirg- ja profiilterade teritus,
  • saeketaste teritus


Ootused kandidaadile

  • töökogemus lõiketerade teritajana tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

  • hea töö eest head palka


Lisainfo

Töölistele tasuta transport Roelast, Tamsalust, Tapalt, Kundast, Kiviõlist ja Aserist.

Avaldus koos lühikese elu- ja töökäigukirjeldusega saata või tuua isiklikult Vest-Wood Eesti As, Arkna tee 1, Rakvere 44317 .


Tööpakkumise number
#67893
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Teritaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!