Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743732

Teraruumispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • profiilide tegemine näidise või joonise järgi

  • (Galaad) CNC pingis teritusšabloonide valmistamine vastavalt profiilide iseärasustele

  • höövliterade välja käiamine ja teritamine

  • höövliterade mõõtmine süsteemi

  • programmide koostamine höövlitele

  • höövliterade/töövahendite/masinate hooldus

  • inventari jälgimine /hooldus

  • tootmisplaani jälgimine ning terade ja abivahendite ettevalmistus vastavalt plaanile

  • sujuva töö tagamine tootmises

Ootused kandidaadile

  • arusaam höövlite töö põhimõttest

  • korrektsus, täpsus ja kohusetunne

  • rutiinitaluvus

  • oskus töötada meeskonnas

  • valmisolek vahetustega tööks (E-R, 8 tundi vahetus, 06:00 - 14:30 või 14:30 - 23:00)

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet

  • kaasaegset töökeskkonda

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • lisaks põhipalgale tulemustasu

  • tööriietust

  • ettevõtte poolt transporti tehasesse (Tartust Kambjasse ja tagasi) või kokkuleppel kütuse kompensatsiooni

  • meeldivaid ja sõbralikke kolleege

  • ühisüritusi

Tööpakkumise number
#743732