Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247503

Terapeut

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Patsiendi vajaduste väljaselgitamine;
  • ravihoolduste teostamine;
  • klientidega suhtlemine;
  • vajadusel ettevõtte esindamine.

Ootused kandidaadile

  • tervishoialane, meditsiiniline, massaži- või füsioteraapia-alane haridus või selle omandamine (lõpetatud vähemalt 2 kursust);
  • hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • teadmishimu ja arenemissoov
hea eesti ja vene keele oskus
  • hea algatus ja otsustusvõime;
  • positiivsus!

Kasuks tuleb:
  • massaaži-alane koolitus / töökogemus massöörina;
  • soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • professionaalset koolitust;
  • huvitavaid väljakutseid ja arenemisvõimalust;
  • head eneseteostust ning karjäärivõimalust;
  • head tasu vastavalt tulemustele.

Lisainfo

Osaline või täiskohaga tööaeg.

Tööpakkumise number
#247503

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2011

Laserteraapia OÜ tegutseb Eestis alates 2009 a. ja osutab laserteraapia teenust taastusravi valdkonnas. Laserteraapia OÜ tegeleb lihas- ja liigesvaevuste, spordi- ja olmetraumade, ülekoormusvigastuste, karpaalkanali sündroomi, haavade, põletike, tursete, akne, psoriaasi jms. raviga. Lisaks pakume füsioterapeudi teenust, ravimasaazi ja muud taastusravi. Laserteraapia OÜ pakub ka sõltuvusravi teenust.

Vaata rohkem

Terapeut