Värsked tööpakkumised

Terapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210900

Tööpakkumise number

210900

Töö kirjeldus

Töö hõlmab:

•Erivajadustega klientide külastamist nende kodu/töökohas üle Eesti
•Kliendi füüsilise ja vaimse seisundi hindamist
•Tegevusteraapia alast nõustamist
•Füüsilise keskkonna kohandamise ja abivahendite alast nõustamist
•Eksperthinnangute koostamist
•Teabepäevade korraldamist ja läbiviimist

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

•Kõrgharidust meditsiini valdkonnas
•Teadmisi abivahenditest
•Huvi töötamaks igapäevaselt inimestega
•Sõbralikku suhtlemislaadi, avatud ja kannatlikku meelt
•Oskust seada prioriteete ja planeerida aega
•Soovi ja tahet meeskonnatööks

Kasuks tuleb:

•Töökogemus tegevus- ja/või füsioterapeudina on kindlasti eeliseks
•Erivajadustega inimestega töötamise kogemus
•Teadmised universaalsest disainist
•Autojuhiload

Keeleoskus:

•eesti (väga hea)
•inglise (väga hea)
•vene (vähemalt suhtlemistase)

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

•Vaheldusrikast ja väljakutset pakkuvat tööd
•Enesetäiendamise, koolitamise võimalust
•Häid kolleege ja mõnusat töökeskkonda
•Vajalikke vahendeid tööülesannete täitmiseks
•Sportimisvõimalusi
•Paindlikku töökorraldust
•Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kui see töö pakub Sulle huvi, siis palun saada oma CV ja motivatsioonikiri läbi CV Keskuse. Konkurss kestab kuni 7. novembrini 2010.a.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. november 2010
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2010

Meie keskus on Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Töölesaamist toetavad hoolekandemeetmed 2007–2009“ raames 2008. aastal Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse juurde loodud riiklik nõustamiskeskus.

Meie tegevuse eesmärgid on:
* edendada erivajadustega inimeste iseseisvat toimetulekut ja tööhõivet läbi nõustamise ja koolitamise;
* omada võimalikult laia ülevaadet erinevatest abivahenditest ja teenustest ning jagada kliendile erapooletut informatsiooni ja nõu.

Meie teenused:

Koostame juurdepääsu ja kasutatavuse põhimõtetest lähtuvaid keskkonna kohandamise eksperthinnanguid

Nõustame abivahendi valikul ja hankimisel ning juhendame selle kasutamisel

Pakume sõltumatut informatsiooni abivahendite ja abivahendimüüjate tootevaliku ja toodete maksumuse kohta

Anname nõu, kust ja kuidas saada toetust abivahendite eest tasumiseks ning keskkonna kohandamiseks

Korraldame universaalset disaini ja keskkonna kohandamise võimalusi ja viise tutvustavaid koolitusi