2023-08-23 14:48:55

TELLINGUTE PROJEKTIINSENER / PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Storent Grupp on tehnikarendi firma, kes opereerib edukalt Baltikumis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Oleme alati valmis väljakutseteks ja katsetame kõige julgemaid ideid reaalses elus. Otsime enda seltskonda entusiastlikke ja kirglikke professionaale, kes teel tekkivatest takistustest hoolimata keskenduvad lõppeesmärkidetäitmisele.

Kui oled laia silmaringiga ja sihikindel ning oskad inimestega hästi suhelda ja soovid töötada rahvusvahelises firmas, siis Iiitu just meiega!

Ootused kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • ehitusprotsesside mõistmine, soovitavalt tehniline haridus;
  • tugev soov töötada tugevas ja ühtses meeskonnas;
  • ambitsioonikus, sihipärasus, tulemuslikkus;
  • suurepärased AutoCADi ja Exceli oskused;
  • väga hea eesti keele oskus, soovitavalt vene ja inglise keele oskus.

Usaldame Sulle järgmise:

  • ehitustellingute rendiga seotud projektide haldamine;
  • klientide nõustamine ja neile optimaalsete lahenduste pakkumine: klientide külastamine objektidel, mõõtmiste tegemine, pakkumiste koostamine, projektide koostamine AutoCAD keskkonnas, montaažitööde korraldamine;
  • olemasolevate ja uute klientidega pikaajaline edukas koostöö.

Ettevõte pakub

Hea palk

Tagame motiveeriva töötasu, sotsiaalhüvede paketi ja osaluse rahvusvahelistes projektides.

Tugev meeskond

Pakume tööd profesionaalses sihikindlas ja ühtses meeskonnas.

Ärivaldkonna õpe

Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada rendi ala eksperdiks.