Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321900

Tellingute paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haigla renoveerimistööde jaoks tellingute paigaldamine ja demonteerimine. Töö kestab ligikaudu neli kuud.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus;
Nõutav väljaõppe läbimine, mis hõlmab:

  • tellingute paigaldamise, demonteerimise või muutmise plaani mõistmist;
  • tellingute paigaldamise, demonteerimise või muutmise ajal järgitavaid ohutusmeetmeid;
  • inimeste või esemete kukkumise ohtu välistavaid meetmeid;
  • kaitsemeetmeid, mida kasutatakse halbade või kiiresti muutuvate ilmastikutingimuste puhul tellingute kahjustumise vältimiseks;
  • tellingutele lubatud koormust;
  • muid ohtusid, mis on seotud tellingute paigaldamise, demonteerimise või muutmisega
  • eelpoolnimetatud väljaõppe saamine peab olema dokumentaalselt tõendatud;

Kasuks tuleb:
  • rootsi või inglise keele oskus;

Ettevõte pakub

  • elamiskoht kohapeal tööandja poolt
  • laevapiletite kompenseerimine
  • head palka

Tööpakkumise number
#321900

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
netopalk !

Jobsite OÜ tegeleb renditööjõu vahendusega laeva- ja üldehituse valdkonnas. Meie meeskond on tegutsenud antud valdkonnas üle kümne aasta. Meie taotlus on leida klientidele nende vajadustele vastavad töötajad, samas hoolitsedes töötajate rahulolu eest.

Vaata rohkem