Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688915
Veebipõhine värbamine

Tellingupaigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

Tööd saavad tellingupaigaldajad Soome. Töö Tamperel/Pirkanmaal ja selle lähiümbruses. Töö sisuks erinevate tellingute montaaž, muutmine ja demontaaž fassaadidel ja erinevatel ehitustöömaadel või tehastes. Sääsuoja ehitus ja demonteerimine, tellingu kiletamine ja erinevad abitööd.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik on eelnev kogemus tellingutööst.

  • Kehtiv tööturvalisuskaart, veronumber ja soome isikukood.

  • B kategooria juhiload ja oma auto kasutamisvõimalus.

  • Hea füüsiline vorm ja kõrguste mitte kartmine.

  • Paindlikkus tööaja suhtes.

  • Kohusetundlikkus, põhjalikkus, täpsus, ausus, tööaegadest ja lubatust kinnipidamine.

  • Kasuks tuleb Soome keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta.

  • Konkurentsivõimelist palka.

  • Võimalik teha pikki tööpäevi, olenevalt objektist töötada ka nädalavahetuseti.

  • Tööriided, turvajalanõud, tööriistad ja turvavarustus.

  • Vajadusel aitame elamisega Tamperes.

Lisainfo

Töö on füüsiliselt raske ja tööpäevad võivad kohati venida pikaks. Suur osa objekte väljaspool tehast on tükitöö/urakka hinnaga. Tunnitiksujatel, nutisõltlastel ja kella mitte tundvatel pole mõtet kontakteeruda.
CV puudumise korral võib võtta ühendust fb kontol leiduva meiliaadressi kaudu, kuhu saata korrektne ja põhjalik CV stiilis kiri.

Tööpakkumise number
#688915