Värsked tööpakkumised

Tellimusteosakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212581

Tööpakkumise number

212581

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on juhtida laovarusid, planeerida tootmismahte ja koostada tootmisplaane, juhtida klienditellimuste vastuvõtmist ja täitmist.

Nõudmised kandidaadile

Otsime motiveeritud, professionaalset ja kohusetundlikku kandidaati, kellel on kõrgharidus alal, mis toetab ülesannete täitmist, hea töö- ja inimeste juhtimise kogemus (soovitavalt tööstussektoris). Töö mitmekülgsus eeldab klienditeenindusele orienteeritust ja head suhtlusoskust, kuid ka head analüüsivõimet, teadmisi laoarvestusest, logistikast, planeerimisest ning selleks kasutatavatest IT-lahendustest. Vajalik on kõrgtasemel eesti keele ja hea vene keele oskus.

Pakume huvitavat ja mitmekülgset töökogemust tuntud ja kvaliteetsete toodetega ühes Eesti suuremas toiduainekontsernis.

Lisainfo

Tööintervjuule kutsume peale avalduste esitamise perioodi lõppu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. november 2010

Tere AS on piirkonna juhtiv piimatööstusettevõte, mis annab tööd kokku 600 inimesele Tallinnas, Paides, Viljandis ja Põlvas. Eelmise aasta konsolideeritud käive ületas 1,4 miljardit krooni. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.