Tellimuste komplekteerija/autojuht
Tööpakkumise number #688766

2
TAVARAVERKKO OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

- Kauba vastuvõtt ja klienditellimuste komplekteerimine jahelaos
- Kaupade pakendamine ja väljastamine transpordiks
- Vajadusel osalemine inventuuridel
- Laoruumide korralhoiu tagamine
- Kaubavedu kliendile kaubikuga.

Kaupade komplekteerimine toimub Tallinnas esmaspäeval  ja neljapäeval.
Tööaeg: 8.00-17.00

Kaubavedu klientidele toimub Helsingis teisipäeval ja reedel. Minek 7.30 laevaga ja tagasi samal päeval kell 16.30.

Ootused kandidaadile

- korrektne, kellaaegadest kinnipidav.;
- kehtiv tervisetõend (vajadusel abistame tegemisel);
- kasuks tuleb varasem laos töötamise kogemus;
- komplekteerimine toimub jahelaos, temp. +8;
- väljaõpe kohapeal.
- Vajalik C-kategooria juhiluba
- Tööle asumise aeg märtsist

Ettevõte pakub

- stabiilne töökoht;
- kindlad tööpäevad.
- Palka alates 65euri tööpäeva eest
- võimalus töötada 4 päeva nädalas.
- hea ligipääs erinevate transpordivahenditega.
- ettevõttesiseseid soodustusi
- parkimise võimalus

Lisainfo

Tööle asumine alates märtsist.

Tööpakkumise number
#688766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
Tellimuste komplekteerija/autojuht Tellimuste komplekteerija/autojuht

Tavaraverkko OÜ on toiduainete müügiga Soome tegelev ettevõte. Tavaraverkko OÜ klientideks on Helsingi ja lähiümbruse toitlustusettevõtted.

Vaata rohkem