Tellimuste komplekteerija hulgilaos. (Asukoht: Lehmja küla, Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591448

Tööpakkumise number

591448

Firma nimi peidetud Tellimuste komplekteerija hulgilaos. (Asukoht: Lehmja küla, Jüri)

Töö kirjeldus

Otsime Lehmja külasse, Harjumaal tublisid laotöötajaid. Pakume tööd nii vilunud spetsialistidele kui uute kogemuste soovijatele.

Peamisteks ülesanneteks on pakendamine, sorteerimine, ladustamine ja komplekteerimine.

Tööle saamisel on heaks eeliseks eelnev kogemus logistika valdkonnas, eriti tõstukitega töötamisel. Olulisim on aga positiivne suhtumine ja soov õppida uusi asju.

Nõudmised kandidaadile

- täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
- hea füüsiline vorm ja vastupidavus
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

-Head koolitust
-Paindliku või regulaarse graafikuga tööd(vastavalt töötaja elukorraldusele)
-Võimaluse saada väärt kogemus
-Hea tasu, tehtud töö eest (tunnitasule lisandub tulemustasu)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2019
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2019