Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143647

Tellimuste käsitleja (order handler)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste käsitlemine
  • Suhtlus tellimusega seotud osapooltega
  • Tootmisprobleemidega tutvumine ja lahenduste koordineerimine
  • Vajalike materjalide seisust ülevaate omamine ja materjalidega varustatuse tagamine
  • Aruandlus tarneahela juhile

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus ja/või vastav haridus (logistika-alane, majandusalane või tehniline)
  • Arvutikasutamise oskus
  • Hea inglise keele oskus
  • Võimalus töölähetusteks
  • Kiire reageerimisvõime
  • Täpsus

Kasuks tuleb:
  • Kogemus MPSidega (näiteks: Jeeves, MOVEX, SAP, IFS, Dynamics vms)
  • Töökogemus tootmisettevõttes
  • Rootsi ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Häid palgatingimusi (vastavalt haridusele ja kogemusele)
  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Töötamist arenevas ettevõttes
  • Noort kollektiivi ja ühiseid üritusi

Tööpakkumise number
#143647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. märts 2008

Meie kliendiks on üks suurimaid elektroonika- ja telekommunikatsioonivahendite tootmise ja müügiga tegelevatest ettevõtetest Balti riikides. Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on elektroonikakomponendid, kommunikatsioonitooted, fiiberoptika tooted.

Vaata rohkem