Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171828

Tellimuste juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Hotel L`Ermitage meeskonda täiendust.
Pakume tööd tublile tellimuste juhile, kelle vastutusalade hulka kuulub:
- tellimuste vastuvõtmine, kinnitamine ja info haldamine
- hotelli lisateenuste müük
- info edastamine ja koostöö teiste osakondadega
- pakkumiste koostamine
- suhtekorraldus edasimüüjatega
- uute koostööpartnerite info edastamine
- konverentsitellimuste haldamine
- vastuvõtu töö kontrollimine ja toetamine

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus hotellinduses soovitavalt müügi alal
- julge ja avatud suhtlemine
- loovus ja hea analüüsivõime
- arvuti kasutamiseoskus väga heal tasemel (MS Office, kasuks tuleb Fidelio programmi tundmine)
- väga hea eesti, inglise, soome ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
- valmisolek meeskonnatööks
- pingetaluvus
- positiivne ellusuhtumine ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
- motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d koos kaaskirja ja palgasooviga.

Tööpakkumise number
#171828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2009

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem