Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63655

Tellimuste juht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste juhi peamisteks tööülesanneteks on:

  • hotelli teenuste aktiivne müük ja tellimuste vormistamine
  • klientidele antavate kvootide ja rühmaseeriate haldamine
  • hotelliseisudest ülevaate andmine
  • suurtellimuste haldamine
  • eripakkumistest ülevaate tegemine
  • ülemajutuse lahendamine
  • jooksvate probleemide ja pretensioonide lahendamine

Tellimuste juht on müügi- ja marketingiosakonna liige ja alluvussuhtega müügiosakonna juhile.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus,kõrghariduse omandamine tuleb kasuks
  • soovitavalt varasem töökogemus hotellinduses
  • eesti keele vaba valdamine, inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasemel
  • arvuti kasutamise oskus
  • iseseisva töö oskus
  • isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, teenidusvalmidus, avatus, ausus,
hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine ja täpsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • arengu- ja karjäärivõimalust
  • tööalast koolitust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • töö tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#63655