Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341087

Tellimuste juht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügitegevuste planeerimine, elluviimine ja analüüs
  • individuaal- ja korporatiivklientidega suhtlemine, tellimuste vastuvõtmine ja müük
  • online süsteemide ja broneeringute haldamine
  • messidel, presentatsioonidel ja müügireisidel osalemine
  • andmebaaside haldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • eelnev turismivaldkonna töökogemus tuleb kasuks
  • eesti keele vaba valdamine, inglise-, soome- ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • analüüsi- ja planeerimisoskus, orienteeritus meeskonnatööle, hea eneseväljendusoskus, algatusvõime ja iseseisva töö tegemise oskus, pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • töötasu vastavalt töötulemustele
  • erialast koolitust
  • ettevõttesiseseid soodustusi
  • meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#341087

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. mai 2014

Strand SPA ja Konverentsihotell on neljatärnihotell Pärnus. Meie eeliseks ürituste korraldamise kohana on mitmed erineva suurusega konverentsisaalid, lai teenuste valik ja paindlikkus. Oleme külalislahkuse äris ja meie eesmärgiks on aidata kliendil saavutada oma üritusele püstitatud eesmärk.
Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, tubli meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Kui sul on huvi ja kirg turismivaldkonna vastu, siis Sul on võimalus kandideerida meie meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem