Värsked tööpakkumised

Tellimuste juht (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162441

Tööpakkumise number

162441

Töö kirjeldus

Tellimuste juhi peamisteks tööülesanneteks on:
• hotelli teenuste aktiivne müük ja tellimuste vormistamine
• klientidele antavate kvootide ja rühmaseeriate haldamine
• hotelliseisudest ülevaate andmine
• suurtellimuste haldamine
• debitoorse võlgnevuse haldamine
• ülemajutuse lahendamine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus, kõrghariduse omandamine tuleb kasuks
• soovitavalt varasem töökogemus hotellinduses, ning eelnev müügitöö kogemus
• eesti keele vaba valdamine, inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
• Windows keskkonna tundmine, internet; kasuks tuleb Fidelio programmi kasutamise oskus
• isikuomadustena väga hea suhtlemisoskus, teenidusvalmidus, avatus, ausus,
hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine ja täpsus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• arengu- ja karjäärivõimalust
• kaasaegseid töötingimusi
• sõbralikku töökollektiivi

Lisainfo

Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest, sealhulgas võimalusest kasutada sauna, basseine ja jõusaali ning võtta osa traditsioonilistest ühisüritustest.

Kui Sul on soov teenindada, hindad korrektsust ja meeskonnatööd, oled pühendunud ning rõõmsameelne, siis oled just Sina sobiv kandidaat ühinemaks Strand SPA ja Konverentsihotelli kollektiiviga.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2008
Kuulutus sisestati:
25. august 2008

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 90 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.