Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320431

Tellimuskeskuse töötaja - Soome turg

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- teenuste ja toodete müük,
- pakkumiste tegemine ja päringutele vastamine,
- individuaal- ja grupitellimuste ning konverentsitellimuste sisestamine programmi,
- tellimiskeskuse e-mailidele, faksidele ja telefonikõnedele vastamine,
- info edastamine teistele osakondadele.

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus samal alal
- Väga hea eesti keele, inglise keele ja soome keele oskus ning suhtlustasandil vene keele oskus
- Opera programmi tundmine
- Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- Vähemalt keskharidus
- Hea pingetaluvus, ausus, kiirus, usaldusväärsus ning kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- kaasaegset töökeskkonda
- omatöötajate soodustusi

Tööpakkumise number
#320431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013

Meriton Hotels Group on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Conference&Spa Hotel, Meriton Old Town Hotel, Meriton Old Town Garden Hotel ja Villa Mary. Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi erinevates rahvusrestoranides, laialdast valikut konverentside ja vastuvõttude korraldamise võimalusi ning laia valikut Spa&Wellness teenuseid.Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda.

Vaata rohkem