Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196598

Tellimisüksuse praktikant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade ostutellimuse koostamine
  • Kaubavarude täiendamine, optimaalsete varude planeerimine
  • Kampaania toodete varude õigeaegne planeerimine ja tellimine
  • Infovahetuse tagamine struktuuriüksuste vahel
  • Suhtlemine hankijatega

Ootused kandidaadile

  • Logistika, vms eriala tudeng
  • Elementaarne arvutikasutamisoskus (Word, Excel)
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Initsiatiivikus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus
Kasuks tuleb:
  • Inglise ja vene keele oskus

  • Väärtuslikku töökogemust rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi
  • Ettevõtte transporti Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

  • Töö asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa
  • Allüksus: Logistika ja tarneahela osakond
  • Tööleping: lepinguline, suveperioodiks

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#196598

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 78 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem